www

سایت با www بهتر است یا بدون www ؟

سایت با www بهتر است یا بدون www ؟

گاها شنیده می شود که می گویند، سایت با دبلیو بهتر از سایت بدون دبیلو بالا می آید و برعکس! این گفته ها کاملا بی اساس است و سئو هیچ ربطی به www داشتن یا نداشتن ندارد.تنها نکنه ای که در سئو درباره دبلیو وجود دارد این است، که سایت شما هم با www و هم بدون www بالا نیاید و تکلیف را برای موتور های جستجو روشن کرده باشید.اگر سایت با دبلیو دوست دارید، آدرس بدون دبلیو خود را به آدرس با دبیلو خود ۳۰۱ ریدایرکت کنید (یا برعکس) تا محتوای تکراری با دو آدرس نشان داده نشود و همچنین در وب مستر تولز گوگل، تعیین شود، که سایت در نتایج گوگل با دبلیو نشان داده شود یا بدون دبلیو .

دبلیو یک ساب دامین است که از قدیم باب شده است که هر سایتی با دبلیو شروع شود.گوگل به خوبی این را می داند، و اگر شما سایتتان حتی با دبلیو و بدون آن، بالا باشد، و هیچ تنظیماتی هم در گوگل وب مستر تولز اعلام نکرده باشید، مشکلی به وجود نمی آید.اما به هر حال بهتر است، اصولی و استاندارد عمل کنید.چیزی که ساده است(۳۰۱ ریدایرکت بدون دبلیو به با دبلیو یا برعکس، به سلیقه خودتان)، چرا رعایت نشود؟

اینها تمام مواردی بود که در رابطه با دبلیو و مرتبط با سئو بود.در سئو موضوعات بسیار مهمتری هست که باید به آنها بپردازید.

منبع: seorooz.net

The following two tabs change content below.
طراحی و برنامه نویسی نرم افزارهای کاربردی تحت شبکه و تحت ویندوز و طراحی و برنامه نویسی انواع وب سایت تماس: 09156241303 - 09353656484

Latest posts by ایمان فلاح (see all)

2 دیدگاه در “سایت با www بهتر است یا بدون www ؟”

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.